Jak rezerwować

 

Osobiście

Zapraszamy do biura przy ulicy Chopina 18a w Koninie, profesjonalny doradca odpowie na wszystkie Państwa pytania i przygotuje najciekawsze oferty dopasowane do Państwa oczekiwań. Po dokonaniu wyboru wymarzonych wakacji zostanie sporządzona umowa, otrzymają Państwo wszelkie informacje dotyczące formalności, w tym płatności. Wpłaty można dokonać gotówką, kartą płatniczą lub przelewem.

Telefonicznie

Jeśli szukają Państwo wakacji, a nie mają Państwo czasu by zajrzeć do biura, wystarczy zadzwonić do nas na nr telefonu 63 244 88 88 i określić jakie wakacje Państwa interesują, dopasujemy oferty do Państwa oczekiwań, podamy dostępność hoteli, wycieczek i ich cenę, odpowiemy na wszelkie pytania i przygotujemy dokumenty do rezerwacji, na więcej niż 7 dni przed wyjazdem możemy bezpłatnie zablokować miejsca, by mogli Państwo dokonać formalności – przyjść do biura lub za pomocą maila (w odpowiedzi na naszą wiadomość z dokumentami i szczegółowymi informacjami) przesłać potwierdzenie przelewu i tym samym potwierdzić chęć wyjechania z naszym biurem na wakacje.

Mailowo

Cała korespondencja może odbywać się tylko elektronicznie. Nie muszą Państwo wychodzić z domu, ani dzwonić, wystarczy napisać do nas wiadomość e-mail z prośbą o ofertę na adres: konin.chopina@fc.itaka.pl. W swoim zapytaniu należy uwzględnić takie informacje jak: preferowane kierunki wyjazdu, lotnisko wylotowe, termin i długość pobytu, ilość osób, wiek dzieci, budżet wakacji, a także inne szczegóły, które są dla Państwa istotne podczas urlopu. W ciągu 24 godzin prześlemy oferty, które najbardziej odpowiadają Państwa oczekiwaniom. Po dokonaniu decyzji przesyłamy niezbędne dokumenty i informacje. Wpłata należności za rezerwację oznacza akceptację warunków umowy.

ZAPRASZAMY!

 • KATALOGI
 • ZIMA 2016/17
  BLISKO I CIEPŁO
  Przejrzyj online

  ZIMA 2016/17
  EGZOTYKA
  Przejrzyj online

  ZIMA 2016/17
  ZIMA, BIAŁE SZALEŃSTWO
  Przejrzyj online

  Przejrzyj wszystkie katalogi...